قابل توجه معرفی شدگان محترم :

در صورتی که (متقاضی و متعهد) عضو کانون های همیاری اجتماعی نیستید و در بانک قرض الحسنه رسالت حساب ندارید بر روی لینک زیر کلیک نمائید.

در صورتی که (متقاضی و متعهد) عضو کانون های همیاری اجتماعی هستید و در بانک قرض الحسنه رسالت حساب دارید
جهت دریافت وام قرض الحسنه ویژه معرفی شدگان تسهیلات بانک قرض الحسنه رسالت ، طی کردن مراحل زیر الزامی می باشد:

مرحله اول : انجام مراحل اعتبارسنجی

پس از دریافت پیامک معرفی وام در مرحله اول ، هم شخص متقاضی و هم شخص متعهد باید در سایت مرآت به آدرس www.imerat.ir اعتبارسنجی شوند.
کلیپ روبرو به طور کامل مراحل انجام اعتبارسنجی را نمایش می دهد.
1
2
3
4
5

    مرحله دوم : نصب اپلیکیشن iCup و خرید سفته الکترونیک

در این مرحله با نصب اپلیکیشن “آی کاپ” نسبت به انجام احراز هویت و خرید سفته الکترونیک اقدام فرمایید. (طبق کلیپ راهنما) نکته: مبلغ سفته خریداری شده توسط شما باید 20% بیشتر از مبلغ وامتان باشد. (به عنوان مثال برای دریافت وام به مبلغ 300 میلیون ریال مبلغ سفته خریداری شده باید 360 میلیون ریال باشد.) توجه داشته باشید که پس از دریافت پیامک با متن “مرآت ، بهبوددهنده های شما با موفقیت ثبت شد” ، نام و نام خانوادگی خود را به شماره تماس 09013638594 ارسال نمائید.
1
2
3
4
5

مرحله سوم : دریافت رمز همراه بانک

جهت دریافت رمز عبور همراه بانک خود به سامانه “پیشخوان مجازی رسالت” مراجعه و درخواست خود مبنی بر دریافت رمز ورود به این سامانه را ثبت نمایید تا از طریق پیامک برای شما ارسال گردد. (طبق کلیپ راهنما)
1
2
3
4
5

مرحله چهارم : امضای قرارداد تسهیلات در همراه بانک رسالت

پس از دریافت پیام با مضمون “بانک قرض‌الحسنه رسالت ، با سلام لطفا در اینترنت بانک یا همراه بانک اقدام به امضای قرارداد تسهیلات خود نمائید.” وارد همراه بانک خود شده و اقدام به انجام امضای الکترونیک قرارداد تسهیلات خود نمایید. (طبق کلیپ راهنما) پس از این مرحله مبلغ وام به حساب شما واریز می گردد.
1
2
3
4
5

مرحله پنجم : نحوه دریافت کارت از سامانه پیشخوان مجازی رسالت

بعد از واریز وام ، در صورتی که رسالت کارت ندارید، می توانید در سامانه پیشخوان مجازی رسالت درخواست کارت داده تا به آدرس پستی شما ارسال گردد. (طبق کلیپ راهنما)
1
2
3
4
5

نهاد مردمی رسالت .::. Resalat PI

مرکز ارتباط با اعضای رسالت : 4747-021

سوالات متداولارتباط با ما